piątek, 16 listopada 2012

15/11/2012: KONKURS !!!

Ci co śledzą moją stronę na facebook'u wiedzą, że już od jakiegoś czasu planowałam zorganizowanie  konkursu i oto z pomocą przyszła  mi firma merg ,która zaoferowała bony na zakupy !!! 
Ale wszystko zależy tylko i wyłącznie od was. Tyle ile będzie zgłoszeń taki będzie  bon zakupowy, dlatego zapraszajcie znajomych do wzięcia udziału  w konkursie bo zdecydowanie warto. Firma ta oferuje piękne buty, które warto by było mieć w swojej szafie.

UWAGA: Konkurs jest dla każdego(nie tylko dla osób blogujących) 

A oto warunki, które należy spełnić, aby  wziąć udział w konkursie:
1. Być publicznym obserwatorem mojego bloga (omija to osoby, które nie posiadają konta w systemie google)
2. Polubić moją stronę na Facebook'u
3. Polubić merg na facebook'u
4. W komentarzu napisać Imię i Nazwisko oraz adres e-mail

Teraz wszystko zależy od was:
Liczba osób w konkursie do 50, wartość kuponu 20 zł
do 100 osób - 1 bon 40 zł.
do 200 osób - 2 bony 40 zł.
do 300 osób - 2 bony 60 zł
do 400 osób - 2 bony 80 zł
do 500 osób - 2 bony 100 zł.


      KONKURS TRWA DO 24.11.2012 do godziny 00.00


xoxo,
L I L L E




85 komentarzy:

  1. Wiktoria Skowrońska
    wiktoriaskowronska@poczta.fm

    OdpowiedzUsuń
  2. Daria Dudek
    duudi9@o2.pl

    OdpowiedzUsuń
  3. Joanna Pierzchnica
    dr.jenny@wp.pl

    OdpowiedzUsuń
  4. Asia Kapelańczyk
    sweetgirl19@op.pl

    OdpowiedzUsuń
  5. Marta Porębska
    marteczka9647@interia.pl

    super blog :) i konkurs :)

    OdpowiedzUsuń
  6. Sandra Tomanek
    sandra.tomanek@vp.pl

    OdpowiedzUsuń
  7. Wioletta Kwarta
    violaa9@interia.pl

    OdpowiedzUsuń
  8. Aleksandra Pieniążek
    olpol3@o2.pl

    OdpowiedzUsuń
  9. Al Kielansky

    kielansky@gmail.com

    OdpowiedzUsuń
  10. Sylwia Foryńska
    sylwiaforyna@gmail.com

    OdpowiedzUsuń
  11. Izabela Wziątek
    izus133@amorki.pl

    OdpowiedzUsuń
  12. Daria Witulska
    muchomorex@autograf.pl

    fajna sprawa z tym konkursem i pozdrawiam :*

    OdpowiedzUsuń
  13. Thu Ha

    thuhanguyen.misa@gmail.com

    OdpowiedzUsuń
  14. Sabrina P., tola1998@interia.pl

    OdpowiedzUsuń
  15. Milena Olbryś, powerpinkyx@wp.pl

    OdpowiedzUsuń
  16. Olga Piotrowska
    olgapiotrowska@vp.pl

    OdpowiedzUsuń
  17. Dominika Klajbor
    domanemika@gmail.com

    OdpowiedzUsuń
  18. Agata Sinkiewicz
    agatasinkiewicz@onet.pl

    OdpowiedzUsuń
  19. Magda Kostrzewa
    magda.kostrzewa1@onet.pl

    OdpowiedzUsuń
  20. Kinga Bargielska
    kinga.bargielska@poczta.onet.pl

    OdpowiedzUsuń
  21. Kasia Dąb
    katarzyna.biedronka@gmail.com

    OdpowiedzUsuń
  22. Kasia Drzemicka
    kasia7824@onet.pl

    OdpowiedzUsuń
  23. Natalia Kowalska
    natala203@onet.pl

    OdpowiedzUsuń
  24. Kinga Tomaszewska
    kingat@opoczta.pl

    OdpowiedzUsuń
  25. Karolina Zagórska
    karolina630@onet.eu

    OdpowiedzUsuń
  26. Mika Natalia Dąbkowska
    natalia33@opoczta.pl

    OdpowiedzUsuń
  27. Aleksandra Szczur

    Olcia180072@wp.pl

    OdpowiedzUsuń
  28. Natalia Piotrowska

    natarkaa14@vp.pl

    OdpowiedzUsuń
  29. Natalia Mąkola
    gwiazdkowe.love@autograf.pl

    OdpowiedzUsuń
  30. agnieszka gogól
    agniechaa982gmail.com

    OdpowiedzUsuń
  31. Aleksandra Sych
    olasych24@interia.pl

    OdpowiedzUsuń
  32. Patrycja Foremny
    cytrynowa21@onet.pl

    OdpowiedzUsuń
  33. Karolina Wilczyńska
    karolinawilczynska99@gmail.com

    OdpowiedzUsuń
  34. Natalia Łokaj
    nattnaps@gmail.com

    OdpowiedzUsuń
  35. Monika Danilkiewicz
    brilliant_world@poczta.onet.pl

    OdpowiedzUsuń
  36. Joanna Parcheta
    asiaczekpeexd@wp.pl

    OdpowiedzUsuń
  37. Karolina Olech
    karolina.olech1@gmail.com

    OdpowiedzUsuń
  38. Samanta Lesiak
    sami93@onet.eu

    OdpowiedzUsuń
  39. Patrycja Włodarczyk
    patrycja.wlodarczyk@opoczta.pl

    OdpowiedzUsuń
  40. Paulina Grzywka
    palkapampa@wp.pl

    OdpowiedzUsuń
  41. Zuzanna Gosa
    trendyflower@onet.pl

    OdpowiedzUsuń
  42. Aneta Filipińska
    andzia08m@interia.pl

    OdpowiedzUsuń
  43. Diana Łozowska
    diane-fashion@wp.pl

    OdpowiedzUsuń
  44. Dominika Kmieciak
    dominikakmieciak@wp.pl

    OdpowiedzUsuń
  45. Aleksandra Stanek
    ostanek@interia.pl

    OdpowiedzUsuń
  46. Ten komentarz został usunięty przez autora.

    OdpowiedzUsuń
  47. Asia Naumowicz
    asia.naumowicz@gmail.com

    OdpowiedzUsuń
  48. Anita Jakóbczyk

    anita.jakobczyk@onet.pl

    OdpowiedzUsuń
  49. Martyna Grzesiuk
    martyna1873@wp.pl

    OdpowiedzUsuń
  50. Oliwia Cyranka
    magic_machine@wp.pl

    OdpowiedzUsuń
  51. Paulina Nieścioruk
    paulinaniescioruk@wp.pl

    OdpowiedzUsuń
  52. Ten komentarz został usunięty przez autora.

    OdpowiedzUsuń
  53. Klaudia Wagenknecht
    aniolekklaudia@amorki.pl

    OdpowiedzUsuń
  54. Kasia Szot
    Kasiaxxx-12@wp.pl

    OdpowiedzUsuń
  55. Magdalena Grałek
    magdagralek@o2.pl

    OdpowiedzUsuń
  56. Aurelia Organista
    alkaa-blog@wp.pl

    OdpowiedzUsuń
  57. Ada Cajdler
    aduniac_11@buziaczek.pl

    OdpowiedzUsuń
  58. VANESSA PIERETTI
    ness.vanessapieretti@onet.pl

    OdpowiedzUsuń
  59. Olga Krawczyk
    oldzi94@gmail.com

    OdpowiedzUsuń
  60. Aleksandra Przybysz
    aleksandra.przybysz1@gmail.com

    OdpowiedzUsuń
  61. Julka Woicka
    julia_woicka10@onet.pl

    OdpowiedzUsuń
  62. Noemi panczak
    noemijulia99@gmail.com

    OdpowiedzUsuń
  63. Julia Adamska
    cocconutella@tlen.pl

    OdpowiedzUsuń
  64. Martyna Cudek
    martini1997@spoko.pl

    OdpowiedzUsuń
  65. Sara Miedzianko
    sara_7_1998@vp.pl

    OdpowiedzUsuń

-Czytam i odpisuję na każdy komentarz, dlatego też nie musisz zachęcać mnie do wchodzenia na swojego bloga.
Dziękuję, że jesteście i doceniacie moją pracę :)